Profesjonalne ubezpieczenia dla firm i osób indywidualnych

Obecna sytuacja na rynku, w której codziennie spotykamy się z zagadnieniami ubezpieczeniowymi podlegającymi procesom ciągłych zmian w zakresie produktów, powoduje, że wymagana jest fachowa porada i sprawna obsługa w zakresie zawierania umów ubezpieczenia.
Wychodząc naprzeciw potrzebom rynkowym związanym z całym procesem ubezpieczeń oraz często pojawiającymi się problemami i zawiłościami prawa ubezpieczeniowego, mam zaszczyt przedstawić Państwu propozycję współpracy w zakresie obsługi brokerskiej.

Kancelaria Bitner Anna AB BROKER to niezależny broker ubezpieczeniowy świadczący kompleksową usługę brokerską w imieniu i na rzecz swoich Klientów. Naszą naczelną zasadą jest jakość a nie ilość. Jako broker jesteśmy profesjonalnym doradcą Klienta, a nie agentem pośredniczącym w sprzedaży usługi ubezpieczeniowej. Naszą specjalizacją są indywidualne programy ubezpieczeniowe, poprzedzone analizą ryzyk. Tylko takie podejście pozwala na dopasowanie programu ubezpieczeniowego do potrzeb Klienta.

Cenimy wcześniejszą współpracę na linii Klient – Ubezpieczyciel, jednak rekomendujemy najkorzystniejsze rozwiązania – pozwalając by ostateczny wybór należał do Klienta. Negocjując oferty z różnymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi duży nacisk kładziemy na obniżenie stawek oraz poszerzenie zakresu ochrony ubezpieczeniowej. Przy rekomendacji bierzemy pod uwagę również pozycję Ubezpieczyciela na rynku, doświadczenia we współpracy i przy likwidacji szkód.

Z uwagi na ciągłe zmiany na rynku ubezpieczeń, a zwłaszcza zaostrzeniom wymogów bezpieczeństwa i przeciw pożarowym – doradzamy korzystne rozwiązania mogące wpłynąć na obniżenie stawek ubezpieczeniowych, a często również udzielenie ochrony ubezpieczeniowej.

Dzięki współpracy otrzymają Państwo oferty dostosowane do Państwa potrzeb zarówno pod względem zakresu ubezpieczenia, jak i ceny. Wszystkie powyższe usługi są dla Państwa bezpłatne – za zawarcie umowy ubezpieczenia jesteśmy wynagradzani przez wskazane przez Państwa Towarzystwa Ubezpieczeniowe w formie kurtażu.

Służymy profesjonalną poradą w zakresie zagadnień ubezpieczeniowych.

kancelaria brokera
ubezpieczeniowego
Centrala:
ul. Krynicka 7/30, 50-555 Wrocław
602 835 920 (PLAY) lub 668 539 861 (T-Mobile)
biuro@ab-broker.pl
Biuro w Gdańsku:
gdansk@ab-broker.pl
Biuro w Krakowie:
krakow@ab-broker.pl
Biuro w Poznaniu:
poznan@ab-broker.pl
© Kancelaria Brokera Ubezpieczeniowego Anna Bitner, Webmaster ITB Vega